- найстаріший державний медичний заклад України, історичний правонаступник Київського військового госпіталю, який було засновано 10 червня 1755 року.
В червні 2020 року заклад відзначив своє 265-річчя від дня заснування.
На теперішній час НВМКЦ— є найбільшою багатопрофільною лікувально-діагностичною установою у Збройних Силах України на 1100 ліжок у складі 25 клінік та 50 відділень.
НВМКЦ забезпечує спеціалізованою та високоспеціалізованою медичною допомогою військовослужбовців та цивільне населення.
Щорічно тут лікуються більше 30 тисяч хворих, виконується 16 тис. операцій, обліковано понад 1 млн амбулаторних відвідувань.
Основні дисципліни, що викладаються на базі:
Внутрішні хвороби
Урологія
Амбулаторно-поліклінічна хірургія
Офтальмологія
Неврологія
Психологічне і психічне здоров’я
Доказова медицина. Підтримання здоров'я, профілактика
Оториноларингологія
Фтизіатрія
Паліативна допомога
Ведення пацієнтів похилого та старечого віку
Реаніматологія та інтенсивна терапія
Травматологія і ортопедія
Інфекційні хвороби
Догоспітальна невідкладна медична допомога та початкова стабілізація пацієнтів
Лікарська практика.
є клінічним лікувально-профілактичним закладом, навчальною, методичною, науковою базою служби охорони здоров’я, що забезпечує надання послуг діагностичного, лікувального, профілактичного та реабілітаційного характеру військовослужбовцям, ветеранам військової служби та працівникам Державної прикордонної служби України, а також іншим категоріям на умовах, визначених законодавством України.
Персоналом госпіталю активно запроваджувалися і використовувалися новітні та інноваційні медичні технології, діагностичні та лікувальні методики, згідно сучасних європейських стандартів лікування.
До штату центру входять: клініка амбулаторно-поліклінічної допомоги та сімейної медицини, клініка хірургії (відділення: хірургічне, операційне, ортопедії та травматології з палатами для спинальних хворих, урологічне, отоларингологічне), клініка терапії (відділення: терапевтичне, кардіологічне з палатами інтенсивної реанімації, гастроентерологічне, інфекційне, шкірно-венерологічне, неврологічне з палатами порушень кровообігу, медичної ребіалітації та фізіотерапії, народної та нетрадиційної медицини, лікарсько-льотної та спеціалізованої експертизи), клініка анастезіології, реанімації та інтенсивної терапії, клініка діагностики.
Основні дисципліни, що викладаються на базі:
Внутрішні хвороби
Урологія
Психологічне і психічне здоров’я
Інфекційні хвороби
Лікарська практика.
Лікарня Швидкої Медичної Допомоги заснована 1985 році. На сьогоднішній день ЛШМД – потужний лікувально-профілактичний заклад, в котрому можуть одночасно проходити лікування майже 700 пацієнтів. Це багатопрофільна лікарня, тому вони отримують допомогу від всіх спеціалістів, що їм необхідні.
ЛШМД приймає найскладніших хворих в цілодобовому режимі, забезпечуючи їм повний спектр обстеження і лікування.
Рятує життя і покращує його якість високопрофесійний колектив. Кваліфікація наших лікарів та медичного персоналу дозволяє надавати допомогу оперативно і якісно. В центрі уваги кожного з них – життя та здоров’я пацієнта.
Основні дисципліни, що викладаються на базі:
Амбулаторно-поліклінічна хірургія
Травматологія і ортопедія
Догоспітальна невідкладна медична допомога та початкова стабілізація пацієнтів
Воєнно-польова хірургія
Лікарська практика.
З турботою про дітей надає комплекс спеціалізованої висококваліфікованої консультативно-діагностичної допомоги дітям від народження до 18 років.
Поліклініка обслуговує 64 тис. дитячого населення і розрахована на 600 відвідувань на добу. При поліклініці існує денний стаціонар на 60 ліжок
В закладі можно зробити всі необхідні вашій дитині обстеження, отримати кваліфіковану консультацію профільного спеціаліста та, у разі потреби, відповідне відновлювальне, фізіотерапевтичне та реабілітаційне лікування.
В поліклініці працює 110 лікарів. 40% з них мають першу та вищу кваліфікаційну категорію.
Прийом здійснюється по за 22 спеціальностями – педіатри, кардіоревматологи, гінекологи, імунологи, неврологи, гастроентерологи, хірурги, ортопеди, отоларингологи, ендокринологи, офтальмологи, алергологи, стоматологи, лікарі функціональної діагностики, логопеди, психологи, масажисти.
Заклад оснащений сучасною медичною апаратурою та необхідним діагностичним обладнанням, що дозволяє в короткі терміни встановити правильний діагноз та призначити необхідне лікування.
Лікувально-консультативні підрозділи: Стоматологічне відділення № 1, Відділення відновного лікування, Гастроентерологічний кабінет, Неврологічне відділення, Отоларингологічне відділення, Офтальмологічне відділення, Кабінет охорони зору, Ендокринологічний кабінет
Кабінет невролога, Процедурний кабінет, Хірургічне відділення, Денний стаціонар (45 ліжок), Денний гельмінтологічний стаціонар (6 ліжок), Кардіоревматологічний кабінет, Кабінет долікарняного огляду, Кабінет статевого виховання та планування сім'ї, Кабінет інфекційних захворювань, Кабінет здорової дитини, Кабінет педіатрів.
Діагностичні підрозділи: Рентгенологічний кабінет №1, Відділення функціональної та ультразвукової діагностики, Ендоскопічний кабінет, Клініко-діагностична лабораторія, Профілактичні підрозділи.
На базі закладу працює «Клініка, дружня до молоді», фахівці якої надають консультативну допомогу підліткам та молоді. Також у нас працюють лікарі-консультанти з питань грудного вигодовування. Київський міський методично-організаційний моніторинговий центр з впровадження галузевої програми " Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні" та розвитку "дружніх до молоді" служб охорони здоров'я.
Основні дисципліни, що викладаються на базі:
Педіатрія
Лікарська практика.
це багатопрофільний лікувально-профілактичний медичний заклад, який забезпечує висококваліфікованою стаціонарною медичною допомогою працівників МВС, поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, пенсіонерів - ветеранів органів внутрішніх справ, членів їх сімей, членів родин загиблих правоохоронців та інших, визначених законодавством верств населення України. Крім того у госпіталі проводиться військово-лікарська експертиза та медичний огляд атестованих працівників органів внутрішніх справ з метою визначення їх придатності для проходження служби, або навчання у відомчих навчальних закладах.
Госпіталь має ліцензію Міністерства охорони здоров'я України на медичну практику, акредитаційний сертифікат вищої категорії та сертифіковану систему управління якістю у відповідності з вимогами міжнародного стандарту EN ISO 9001 : 2018.
У складі госпіталю функціонують 16 стаціонарних лікувальних відділень терапевтичного та хірургічного профілів, 5 діагностичних відділень.
Сучасний рівень діагностичної бази госпіталю дозволяє виконувати всі необхідні обстеження для встановлення точного діагнозу. У хірургічних відділеннях проводяться складні, у тому числі лапароскопічні та ендоскопічні, хірургічні операції, надається невідкладна допомога працівникам Національної поліції та Національної гвардії, які зазнали кульових поранень чи важких травм під час виконання службових обов'язків. Госпіталь має новітнє відділення реанімації у якому забезпечується інтенсивна медична допомога при критичних станах організму. Високо професіональний колектив госпіталю застосовує сучасні технології лікування, забезпечує індивідуальний комплексний підхід, турботу, чуйне ставлення та увагу до потреб наших пацієнтів.
Основні дисципліни, що викладаються на базі:
Акушерство і гінекологія
Неврологія
Лікарська практика.
• Наукова та клінічна база Української Школи Молекулярної алергології та імунології - філії INUNIMAI Віденського медичного університету
• Наукова та клінічна база кафедри військової загальної практики-сімейної медицини Української військово-медичної академії
• Науковий партнер компанії ROXALL в Україні.
• Референс-алергоцентр Phadia в Україні.
• Структурною одиницею клініки є клініко-діагностична лабораторія «Форпост», оснащена інноваційним обладнанням для алергодиагностики ImmunoCAP і ISAC
Клініка імунології та алергології «Форпост» - це провідна клініка в Україні, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні пацієнтів з алергією і різними порушеннями в імунній системі.
Головною метою клініки є проведення діагностики та лікування пацієнтів на сучасному рівні стандартів якості.
Метою діагностики є лікування. Тому в клініці створені всі умови для лікування імунологічних і алергологічних захворювань, тобто крім діагностичної бази, створена велика лікувальна база.
Діагностична база клініки:
лабораторна діагностика (клінічна, біохімічна, імунологічна);
інструментальна діагностика (УЗД, ЕКГ, спірографія та інші);
консультативний прийом алергологів - імунологів (дорослих та дитячих) , а також лікарів суміжних спеціальностей (дерматолога, отоларинголога, ендокринолога та ін.).
Лікувальна база клініки:
Кабінети для проведення алерген специфічної імунотерапії
відділ фізіотерапії ( представлений лазеро-, магніто-, електро-, КВЧ терапією);
інгаляційний кабінет, де проводяться кілька десятків різних видів інгаляцій;
кабінети фото-спелеотерапії і матрично-інформаційної терапії.
За впровадження молекулярної діагностики в Україні клініка і лабораторія «Форпост» були нагороджені урядовою медаллю 20 років Незалежності України (номер 1221).
Клініка імунології та алергології "Форпост" удостоєна державної нагороди - "Трудова слава" 2-го ступеня "За високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток вітчизняної медичної сфери" (номер 358).
Основні дисципліни, що викладаються на базі:
Внутрішні хвороби
Педіатрія
Лікарська практика.
УВМА співпрацює з КНП «ЦПМСД «Русанівка» з 2002. Тоді назва закладу була Поліклініка сімейного лікаря «Русанівка» і заклад був серед перших в Києві, що запровадили надання медичної допомого за принципом загальної практики-сімейної медицини. Слухачі УВМА мають змогу долучитись до практичної роботи лікаря загальної практики під час проведення занять на цій клінічній базі.
За даними Управління статистики у м. Києві, за КНП «ЦПМСД «Русанівка» станом на 01.01.2019р. закріплено 60966 населення. З них діти 0-17 років – 10558 осіб, дорослі 18 років і старші –50438.
Первинна медична допомога жителям мікрорайону надається лікарями трьох амбулаторій ЗП-СМ.
- амбулаторія № 1 (вул. Ентузіастів,49), всього населення – 20647 (дорослі – 17246, діти – 3401)
- амбулаторія № 2 (вул. Ентузіастів,13а), всього населення – 19679 (дорослі – 16550, діти – 3129)
- амбулаторія № 3 (вул. Митрополита Андрея Шептицького,5), всього населення – 20670 (дорослі – 16642, діти – 4028)
Планова потужність всіх структурних підрозділів КНП «ЦПМСД «Русанівка» складає 627 відвідувань в зміну. За 12 місяців 2019 року лікарями амбулаторій було здійснено 301316 амбулаторних відвідувань.
Протягом двох останніх років структура первинної захворюваності дорослого населення залишається незмінною: І місце займають хвороби органів дихання (49,9%), ІІ - хвороби системи кровообігу (16,0%), ІІІ - хвороби кістково-м’язової системи (9,0%), ІV - хвороби сечостатевої системи (7,5%), V - хвороби органів травлення (6,3%).
Охорона здоров’я дітей є невід’ємною складовою системи охорони здоров’я, результати діяльності якої значною частиною зумовлюють проблеми і перспективи її подальшого розвитку та визначають подальший економічний, науковий, культурний потенціал країни та рівень здоров’я наступних поколінь.
Основним завданням охорони здоров’я дітей є попередження та зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності дітей. Ці показники мають соціально-політичну спрямованість і характеризують не тільки якість та рівень медичної допомоги дітям, але й розвиток системи охорони здоров’я і суспільства загалом.
За 12 міс. 2019р. народилось 415 дітей, що на 63 особи менше, ніж у 2018році (2018р. – 478; 2017р. – 504 дитини).
На 01.01.2019р. дитяче населення становить 10558 осіб.
В ЦПМСД спостерігаються діти пільгової категорії, а саме:
- до 3 років – 1460 осіб;
- від 3 до 6 років – 1664 особи;
- дітей з інвалідністю — 130 осіб;
- хворих на епілепсію — 22 дитини;
- бронхіальну астму — 392 дітей.
Основні дисципліни, що викладаються на базі:
Внутрішні хвороби
Педіатрія
Лікарська практика.
є багатопрофільним закладом охорони здоров’я Міністерства оборони який був сформований на базі санаторію Військово-повітряних сил та розпочав свою діяльність 4 липня 1994 року.
З того часу, з метою оптимізації діяльності, Центр неодноразово реорганізувався. Сьогодні це сучасний медичний заклад, основним завданням якого є надання кваліфікованої медичної допомоги з елементами спеціалізованої медичної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, їх медичного обстеження, лікування та етапної реабілітації, експертизи придатності до військової служби та інших категорій пацієнтів. В 2016 році було відкрито відділення реабілітації пацієнтів з ампутованими кінцівками. Медична допомога хворим надається в клініках Центру: загальнохірургічній, загальнотерапевтичній, клініці діагностичних досліджень, клініці реабілітації, професійної патології та нетрадиційних методів лікування.В клініках працюють досвідчені лікарі: хірурги, травматологи, урологи, проктологи, гінекологи, стоматологи, пульмонологи, кардіологи, гастроентерологи, невропатологи. Це добре оснащені сучасним інструментарієм спеціалізовані підрозділи, де широко впроваджені передові методи діагностики та лікування.
Одночасно у Центрі можуть стаціонарно лікуватись 300 пацієнтів, щорічно надається лікування більш ніж 10000 хворим.
Розташований Центр у мальовничому куточку Приірпіння, де мікроклімат, створений природою, надає хворим можливість відновити здоров’я не тільки за допомогою лікарських засобів, а й за допомогою унікальної, цілющої дії фітонцидів. Обладнані зони відпочинку, ліс та водойма, які є на території, сприяють найскорішому видужанню від хвороб, викликаних негативною дією урбанізації.
Основні дисципліни, що викладаються на базі:
Дерматовенерологія
Ведення пацієнтів похилого та старечого віку
Доказова медицина. Підтримання здоров'я, профілактика
Лікарська практика.
Київський міський онкологічний диспансер (КМОД) був створений у відповідності з наказом №36 Київського міського відділу охорони здоров`я від 08.05.1947р. В 1948 році був відкритий "стаціонар на 35 ліжок для онкохворих-хроніків" (хоспіс). В 1948-1949 роках стаціонарна допомога онкологічним хворим надавалась в онкохірургічному відділенні 1-ї Радянської лікарні (60 ліжок) та онкоурологічному відділенні лікарні ім. Жовтневої революції (40 ліжок).
На сьогоднішній день, в Київському міському онкологічному центрі функціонує поліклініка на 500 відвідувань в день та стаціонар на 590 ліжок (160 з них це ліжка денних стаціонарів). З метою покращання надання спеціалізованої медичної допомоги дітям, хворим на злоякісні новоутворення, в 1999 році відкрито дитяче онкологічне відділення на 40 ліжок. В 2001 році на базі КМОЦ відкрите хоспісне відділення на 10 ліжок для забезпечення кваліфікованої симптоматичної допомоги термінальним онкологічним хворим Святошинського району.
В центрі працює більше тисячі співробітників. Надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам клінік здійснюють 218 кваліфікованих лікарів та наукових співробітників різних спеціальностей, серед них 8 професорів, 11 докторів і 27 кандидатів медичних наук. 58 лікарів є спеціалістами вищої та першої категорій.
Для забезпечення якісного лікувального процесу, значного об`єму наукових досліджень та обміну результатами цих досліджень з колегами із-за кордону, онкологічна лікарня плідно співробітничає з відомими зарубіжними фірмами: "Брістол Майєрс Сквібб" (США), "Апджон" (США), "Санофі" (Франція), "Ямамото" (Японія), "Лемері" (Мексика), "Упсал біофарм енд біолоджікал"
Спільно з співробітниками кафедр та відділів лікарями лікарні проводиться значний об`єм наукової роботи. Основними її напрямками є:
• розробка і впровадження нових методів профілактики та ранньої діагностики злоякісних новоутворень, вдосконалення організації онкологічної допомоги населенню в умовах великого міста;
• розробка нових методів комбінованого і комплексного лікування, органозберігаючих операцій, профілактики, ранньої діагностики та лікування ускладнень хірургічних втручань, променевої та хіміотерапії;
• застосування малоінвазивних оперативних втручань в діагностиці та лікуванні злоякісних новоутворень;
• вивчення ефективності модифікуючих факторів в процесі лікування онкологічних хворих (імунотерапія, гіпертермія, кріодеструкція та інші).
Щорічно матеріали наукових досліджень узагальнюються в більш як 100 наукових працях. Нові методи діагностики та лікування онкологічних хворих підтверджені 12 патентами та 7 авторськими свідоцтвами.
Основні дисципліни, що викладаються на базі:
Онкологія
Made with
HTML Website Creator